Pamiętaj, że każda biżuteria jest wyjątkowa. To od Ciebie zależy jak długo Ci posłuży!

W naszej ofercie znajdą Państwo biżuterię wykonaną na bazie kamieni naturalnych oraz na bazie stali chirurgicznej.

Biżuteria z kamieni naturalnych jest wyjątkowo delikatna z uwagi na fakt, że kamienie naturalne są kruche. Każdy upadek, uderzenie może spowodować , że ulegnie ona pęknięciu lub też po prostu się wykruszy.

W swoich modelach zastosowaliśmy również stal chirurgiczną z uwagi na swoje niezwykłe właściwości. Jest ona trwała i odporna na wiele czynników. Nie rysuje się, nie ciemnieje, a przede wszystkim jest antyalergiczna – nie uczula, co oznacza, że może ją nosić każdy.

Zarówno o kamienie jaki i o stal chirurgiczną należy odpowiednio dbać. Przestrzegając tych kilku zasad na pewno wydłużysz żywotność swojej biżuterii:

 • Właściwie Przechowuj biżuterię
  Użyj do tego pudełka, szkatułki – najlepiej wyścielonych zamszem lub inną tkaniną, która ochroni Waszą biżuterię przed rysami i innymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Dodatkowo pomieszczenie , w którym przechowujesz biżuterię powinno być suche – tzn. nie przechowuj biżuterii np. w łazience. Wilgotność również negatywnie może wpływać na ich trwałość.
 • Unikaj wody i innych płynów
  Pomimo niezwykłej odporności stali chirurgicznej na wszelkie czynniki lepiej nie narażaj jej na działania detergentów lub też chlorowanej wody. Dotyczy to również kamieni, które mogą stracić swój blask i barwę. Przy codziennych porządkach ściągaj biżuterię – zrób to również przed korzystaniem z basenu.
 • Zasada: „Najpierw perfumy potem biżuteria”
  Nałóż kosmetyki i odczekaj aż wyschną zanim założysz biżuterię. Perfumy oraz niektóre kosmetyki zawierają alkohol, który również może im zaszkodzić.
 • Nie baw się bransoletkami na gumce
  Ściąganie, rozciąganie, wkładanie… każdy zna tą zabawę jednak pamiętaj, że nawet najtrwalsza elastyczna gumka ma swoją wytrzymałość!

DBAJ O SWOJĄ BIŻUTERIĘ – odpowiednie traktowanie biżuterii pozwoli wydłużyć jej żywotność!